20-letni motocyklista zginął wczoraj w miejscowości Giełczew, po tym gdy zderzył się z dostawczym Oplem jadącym w tym samym kierunku. Mężczyzna wjechał w tył samochodu i zginął na miejscu zdarzenia.  Tego samego dnia, kilka godzin wcześniej 20-letni motocyklista był zatrzymany do kontroli drogowej w związku z nieprawidłowym wyprzedzaniem i przekroczeniem prędkości. Został wówczas ukarany mandatem karnym.

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj około godziny 21.30 w miejscowości Giełczew w pow. lubelskim na drodze wojewódzkiej nr 835. Jak wynika z ustaleń policjantów ruchu drogowego KMP w Lublinie, kierujący motocyklem marki Yamaha uderzył w tył poprzedzającego do Opla. Oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Po zderzeniu motocykl wpadł do rowu. Kierującym motocyklem był 20-letni mieszkaniec gm. Żółkiewka. Mężczyzna zginął na miejscu. Oplem Movano kierował 19-letni mieszkaniec gm. Rybczewice – był trzeźwy.

Tego samego dnia, kilka godzin wcześniej 20-letni motocyklista był zatrzymany do kontroli drogowej w związku z nieprawidłowym wyprzedzaniem i przekroczeniem prędkości. Został wówczas ukarany mandatem karnym. Przypominamy, że trwa weekendowa akcja policjantów ruchu drogowego KMP w Lublinie z związku z wykroczeniami popełnianymi przez motocyklistów.

 

Źródło: Policja Lubelska/ https://lubelska.policja.gov.pl

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
19/05/2024
temperature icon 19°C
zachmurzenie duże
Humidity 71 %
Pressure 1014 hPa
Wind 11 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top