W samorządzie rzadko kiedy spotyka się osobę, która nie tylko odnosi sukcesy zawodowe, jest kochającą żoną i matką, ale także aktywnie angażuje się w życie społeczności lokalnej, będąc przy tym spełnioną i zrównoważoną. Jednak Edyta Dobek – Przewodnicząca Rady Gminy Wólka, jest doskonałym przykładem takiej osoby.

Od momentu wyboru na radną gminy, Edyta stała się ważną postacią w lokalnej społeczności. Jej zaangażowanie w sprawy społeczne, zrównoważone podejście do rozwoju oraz zdolność do budowania mostów między różnymi grupami społecznymi przysporzyły jej szacunku i poparcia mieszkańców.

Jednak aktywność lokalna to tylko jedna część życia. Jest oddaną matką trójki dzieci i aktywną uczestniczką lokalnych inicjatyw społecznych.Edyta podkreśla, że kluczem do jej sukcesu jest umiejętność skutecznego zarządzania czasem oraz priorytetyzacji.

„Dla mnie życie to nie kwestia sprawowania urzędu, ale przede wszystkim szansa na pozytywną zmianę w społeczności, w której żyjemy. Równie ważne jest, aby znajdować równowagę między pracą a życiem rodzinnym. Wiara, nadzieja i aktywność społeczna to trzy główne cechy które sprawiają, że czuję się spełniona”- mówi Edyta

Pani Edyta propaguje to aby kobiety mimo przeciwności dążyły do osiągnięcia upragnionych celów, podkreśla, że bycie szczęśliwym to bycie spełnionym. Całej prezentacji Pani Edyty, która została przedstawiona podczas ostatniej imprezy w Gminie Wólka – Dnia Kobiet (16 marca 2024r.) możecie wysłuchać poniżej:

 

Historia Edyty inspiruje wiele osób do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz dążenia do spełnienia zarówno w dziedzinie zawodowej, jak i osobistej.

 

 

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
14/07/2024
temperature icon 26°C
zachmurzenie małe
Humidity 93 %
Pressure 1013 hPa
Wind 5 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top