Z ogromną radością pragniemy podzielić się fantastycznymi wynikami programu zajęć ruchowo-usprawniających, który od kilku tygodni odbywał się w gminie Krzczonów. Mieszkańcy zaangażowali się w pełni, przynosząc zaskakujące efekty i dowodząc, że zdrowy tryb życia staje się nieodłączną częścią ich codziennego życia.

Podczas zrealizowanego programu mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, obejmujących zarówno treningi siłowe, jak i dynamiczne zajęcia aerobowe. Dzięki zaangażowaniu lokalnych instruktorów i trenerów, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności fizycznej. Jednym z najbardziej widowiskowych wydarzeń było zorganizowane w ostatni weekend rodzinne święto zdrowego stylu życia.

Wielu uczestników podkreśla, że dzięki programowi zauważyli poprawę kondycji fizycznej, lepsze samopoczucie i zyskali nowych przyjaciół. Atmosfera pozytywnej rywalizacji i wzajemnego wsparcia sprawiła, że każda sesja treningowa stała się okazją do wspólnego śmiechu i budowania więzi społecznych.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaangażowanie i udział w programie. Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć i mamy nadzieję, że zdrowy styl życia stanie się trwałą wartością w gminie Krzczonów – mówi Katarzyna Bryda Wójt Gminy Krzczonów

 

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
20/04/2024
temperature icon 12°C
zachmurzenie duże
Humidity 71 %
Pressure 999 hPa
Wind 8 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top