„Jesteś w kropli tańczącej na rzęsach” to tytuł najnowszego spektaklu Grupy Teatralnej „(Już Nie) Młodzi” z Klubu Seniora w Wojciechowie. Jego premiera miała miejsce w ostatnią niedzielę, 18 lutego i była połączona z wystawą prac malarskich.

W ostatnią niedzielę, wykorzystując nastrój wieczoru, członkowie Klub Seniora w Wojciechowie zaskoczyli publiczność niezwykłym spektaklem teatralnym, prezentując „Jesteś w kropli tańczącej na rzęsach”. Spektakl grany był w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w  Wojciechowie. Na spektaklu dopisała licznie zgromadzona publika złożona głównie z okolicznych mieszkańców, rodzin aktorów, przyjaciół oraz władz gminy. Na wydarzeniu pojawił się również Marek Wojciechowski – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Spektakl, którego pomysłodawcą była Pani Katarzyna Jóźwik, przeniósł widzów w świat wyobraźni, korzystając z bogactwa kolorów, muzyki i emocji. „Jesteś w kropli tańczącej na rzęsach” to opowieść o życiu, miłości i magii, ukazana w sposób pełen wdzięku i z humorem. Występy aktorskie seniorów były poruszające, a publiczność gorąco nagradzała każdy element spektaklu gromkimi brawami. Oprawa muzyczna, kunsztowne kostiumy i scenografia przyczyniły się do stworzenia niezapomnianego widowiska, które zaskarbiło sobie serca widzów.

Po zakończeniu spektaklu członkowie klubu seniora spotkali się z zainteresowanymi widzami przy kawie i ciastkach, dzieląc się swoimi wrażeniami z tego wyjątkowego wydarzenia kulturalnego. Klub Seniora udowodnił, że wiek nie jest przeszkodą w odkrywaniu nowych pasji i zdolności artystycznych. Ich spektakl „Jesteś w kropli tańczącej na rzęsach” stał się inspiracją i dowodem na to, że sztuka może łączyć pokolenia i przynosić radość niezależnie od wieku.

Gratulacje, wielkie brawa, niskie ukłony i podziękowania za duchową ucztę dla Pani reżyser spektaklu Katarzyna Jóźwik i aktorów z Klub Seniora Wojciechów. Wykonaliście wielką pracę. Czekamy na kolejny spektakl!!! – Mówi Wójt Gminy Artur Markowski.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

 

 

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
15/04/2024
temperature icon 9°C
zachmurzenie duże
Humidity 78 %
Pressure 996 hPa
Wind 6 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top