Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza nabór w ramach działania 8.6. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące dofinansowania.

KIEDY?

Wnioski można składać od: 01.12.2023 roku do 15.12.2023 roku.

 

DLA KOGO?

Służby publiczne. Wnioskodawcą uprawnionym do ubiegania się o dofinansowanie jest podmiot leczniczy wykonujący działalność leczniczą: Szpital Neuropsychiatryczny im. M. Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie.

 

NA CO?

Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług. W ramach postępowania wsparciem może zostać objęty wyłącznie następujący typ projektu określony w SZOP w ramach Działania 8.6, tj. Typ projektu nr 2: Wsparcie procesu deinstytucjonalizacji opieki medycznej, w tym:

b) w zakresie psychiatrii osób dorosłych. Wsparcie procesu deinstytucjonalizacji opieki medycznej w zakresie psychiatrii obejmuje również wsparcie dla dzieci i młodzieży w ramach przedsięwzięcia priorytetowego stanowiącego odstępstwo od Linii demarkacyjnej uzgodnionego w ramach Kontraktu Programowego dla Województwa Lubelskiego.

 

JAK SKŁADAĆ WNIOSEK?
Wniosek o dofinansowanie projektu jest składany wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem SOWA EFS. Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego,Punkt Kontaktowy,ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin,pokój nr 1.  Informacje udzielane będą w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 15:30 poprzez kanały komunikacji telefonicznej.

 

Należy mieć na uwadze, że przedmiotem zapytań w zakresie procedury wyboru projektów o charakterze ogólnym oraz dotyczących Regulaminu nie mogą być konkretne zapisy, czy rozwiązania zastosowane w danym projekcie celem ich wstępnej oceny.

 

Źródło: Portal Funduszy Europejskich

Autor:Redakcja
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
25/06/2024
temperature icon 19°C
pochmurnie
Humidity 61 %
Pressure 1010 hPa
Wind 10 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top