
Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lubartów około godziny 23:30. Ogień objął budynek warsztatu samochodowego w jednej z miejscowości na terenie Gmina Kamionka.
Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Płomienie objęły wnętrze obiektu, w którym znajdowały się pojazdy.
W trakcie przeszukiwania pomieszczeń strażacy ujawnili ciało mężczyzny. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora.
Zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych, które mają pomóc w ustaleniu dokładnej przyczyny zgonu.
W wyniku pożaru zniszczeniu uległy dwa samochody osobowe oraz jeden samochód dostawczy znajdujące się wewnątrz warsztatu. Na tę chwilę nie oszacowano jeszcze dokładnej wartości strat.
Śledczy wyjaśniają przyczyny wybuchu ognia oraz wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Wszelkie prawa zastrzeżone @ wlubelskim.pl | wLubelskim.pl
Kontakt:
redakcja@wlubelskim.pl Tel: 537 760 276
reklama@wlubelskim.pl
Tel: 667 796 420 , 531 837 899 ;
Polityka Prywatności