Zaobserwuj nasz profil:

Agata Niedziółka ze Srebrnym Krzyżem Zasługi

23 czerwca, 2026
Agata Niedziółka ze Srebrnym Krzyżem Zasługi

Agata Niedziółka, sekretarz Gminy Rachanie i wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego, została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Agata Niedziółka znalazła się w gronie samorządowców uhonorowanych Srebrnym Krzyżem Zasługi, przyznanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Karola Nawrockiego. Uroczystość odbyła się 15 czerwca 2026 roku w Belwederze, gdzie w imieniu Prezydenta odznaczenia wręczył sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Andruszkiewicz.

Srebrny Krzyż Zasługi jest odznaczeniem państwowym przyznawanym osobom szczególnie zasłużonym dla państwa i społeczeństwa. Wyróżnienie dla Agaty Niedziółki stanowi wyraz uznania za wieloletnią działalność w samorządzie terytorialnym oraz zaangażowanie w sprawy mieszkańców gminy i powiatu.

Agata Niedziółka od lat pełni funkcję sekretarza Gminy Rachanie, a jednocześnie jest wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Tomaszowskiego. Na co dzień odpowiada za sprawne funkcjonowanie administracji samorządowej oraz realizację zadań publicznych.

Portal wlubelskim.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone @ wlubelskim.pl | wLubelskim.pl

Kontakt:

redakcja@wlubelskim.pl    Tel: 537 760 276
reklama@wlubelskim.pl  

 Tel:  667 796 420 , 531 837 899 ;

Polityka Prywatności

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com