
W miniony czwartek kryminalni, realizując informacje o nielegalnej działalności, udali się na teren wynajmowanych magazynów w powiecie łęczyńskim. Zauważyli mężczyznę, który natychmiast wsiadł do auta i próbował odjechać, ale policjanci uniemożliwili mu ucieczkę.
Podczas przeszukania wynajmowanych pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli dwa samochody marki Hyundai. Jeden pojazd był pozbawiony tablic rejestracyjnych, drugi częściowo zdemontowany. Oba figurowały w systemach policyjnych jako skradzione w Warszawie, a ich łączna wartość oszacowano na ponad 100 tys. zł.
48-letni mieszkaniec Warszawy trafił do policyjnej celi. Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że był poszukiwany przez warszawską policję za groźby karalne. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło KPP Łęczna
W działaniach wspierali kryminalnych funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Hrubieszowie. Zabezpieczono nie tylko auta, ale także wiele części samochodowych, które posłużą jako dowody w sprawie.
Wszelkie prawa zastrzeżone @ wlubelskim.pl | wLubelskim.pl
Kontakt:
redakcja@wlubelskim.pl Tel: 537 760 276
reklama@wlubelskim.pl
Tel: 667 796 420 , 531 837 899 ;
Polityka Prywatności