
Z ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Toyota poruszała się w kierunku Gniewoszowa. Na prostym odcinku drogi, trzymając telefon w ręku, doprowadziła do utraty kontroli nad pojazdem. Auto zjechało do rowu, a następnie dachowało.
W chwili zdarzenia w samochodzie znajdowało się trzyletnie dziecko. Zostało ono przetransportowane do szpitala w celu wykonania niezbędnych badań.
Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie blisko trzy promile alkoholu. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a o dalszym losie 42-latki zdecyduje sąd.
Funkcjonariusze przypominają, że prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz korzystanie z telefonu podczas jazdy to jedne z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Takie zachowania stanowią poważne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu, w szczególności dzieci.
Wszelkie prawa zastrzeżone @ wlubelskim.pl | wLubelskim.pl
Kontakt:
redakcja@wlubelskim.pl Tel: 537 760 276
reklama@wlubelskim.pl
Tel: 667 796 420 , 531 837 899 ;
Polityka Prywatności