
Do incydentu doszło przed godziną 12:00. Jak ustalili policjanci, kierujący ciągnikiem siodłowym marki Renault w wieku 48 lat nie dostosował prędkości do aktualnych warunków na drodze. W wyniku tego pojazd uszkodził barierki ochronne oraz elementy tymczasowego oznakowania drogowego. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i sporządzili niezbędną dokumentację. Kierowca został ukarany mandatem karnym, a badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.
Na czas działań służb oraz usuwania pojazdu z jezdni, ruch na S19 odbywał się wahadłowo. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały kilka godzin, zanim sytuacja wróciła do normy.
To zdarzenie jest przypomnieniem, jak ważna jest rozwaga za kierownicą. Prędkość nie powinna być dostosowana jedynie do ograniczeń, ale także do natężenia ruchu, warunków atmosferycznych oraz prowadzonych prac drogowych. Każda decyzja podejmowana w trakcie jazdy wpływa na bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu. Dbajmy o ostrożność na drogach i pamiętajmy, że chwila nieuwagi może mieć poważne konsekwencje.
Wszelkie prawa zastrzeżone @ wlubelskim.pl | wLubelskim.pl
Kontakt:
redakcja@wlubelskim.pl Tel: 537 760 276
reklama@wlubelskim.pl
Tel: 667 796 420 , 531 837 899 ;
Polityka Prywatności