
Na scenie CSK wystąpią artyści związani z Taką Sobie Orchestrą (TSO) oraz tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego JUMP. Widzowie będą mogli przenieść się w muzyczną podróż do lat 80. i 90., słuchając takich hitów jak:
– It’s My Life
– The Time of My Life
– Celebration
-We Are Family
-Simply The Best
-I Wanna Dance With Somebody
Kulminacją wieczoru będzie występ Ani Karwan, jednej z najbardziej cenionych i utalentowanych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Jej poruszająca interpretacja znanych utworów ma dodatkowo podkreślić wagę i emocjonalny wymiar tego wydarzenia.
Bilety na koncert mają formę cegiełek, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Frania. Dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się aukcja charytatywna, dzięki której będzie można jeszcze bardziej wesprzeć zbiórkę. Franio urodził się zdrowy w sierpniu 2024 roku. W styczniu tego roku jego rodzina usłyszała diagnozę– Dystrofia mięśniowa Duchenne’a. Choroba ta prowadzi do postępującego zaniku mięśni i w konsekwencji do śmierci. Jedyną nadzieją na zatrzymanie jej rozwoju jest kosztowna terapia genowa dostępna za granicą. Jej cena to kilkanaście milionów złotych.
Inspiracją dla organizatorów była historia Oliwki Kraczek, dziewczynki chorej na SMA, dla której również w CSK udało się zorganizować pomoc i zebrać środki na terapię. Koncert odbywa się pod auspicjami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Organizatorem jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie przy współpracy z Agnieszką Wiechnik, która była pomysłodawczynią wielu wydarzeń charytatywnych na Lubelszczyźnie.
„It’s My Life” – Koncert Charytatywny
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Sala Operowa
30 września (wtorek), godz. 18:30
Bilety-cegiełki dostępne w kasie CSK
Cały dochód przeznaczony na leczenie Frania
Wspieraj online: siepomaga.pl/franio-walczy-z-dmd
Wszelkie prawa zastrzeżone @ wlubelskim.pl | wLubelskim.pl
Kontakt:
redakcja@wlubelskim.pl Tel: 537 760 276
reklama@wlubelskim.pl
Tel: 667 796 420 , 531 837 899 ;
Polityka Prywatności