Zaobserwuj nasz profil:

14-latek uciekał samochodem przed policją. Zakończył jazdę uderzeniem w sklep

11 sierpnia, 2025
14-latek uciekał samochodem przed policją, zakończył jazdę uderzeniem w sklep
Screen KPP w Mielcu

Niebezpiecznym incydentem zakończyła się nocna przejażdżka 14-latka w Mielcu. Nastolatek, który bez wiedzy rodziny zabrał z domu kluczyki do samochodu marki Seat, postanowił pojechać do kolegi. Po godz. 23 na ul. Jana Pawła II próbował uniknąć kontroli drogowej, nie reagując na policyjne sygnały świetlne i dźwiękowe.

Po krótkim pościgu młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w budynek sklepu. Nie odniósł obrażeń, jednak podjął próbę ucieczki pieszo. Policjanci zatrzymali go po chwili. Badania potwierdziły, że był trzeźwy i nie znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Jak się okazało, młody mężczyzna bez niczyjej wiedzy i zgody zabrał z domu kluczyki od samochodu i postanowił pojechać do kolegi. Nie zatrzymał się do kontroli twierdząc, że się bał konsekwencji jakie może ponieść za jazdę bez uprawnień – informuje podkom. Bernadetta Krawczyk

Jak informuje policja, nastolatek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

 

Źródło: KPP W Milecu

 

Agnieszka Szymuś

Portal wlubelskim.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone @ wlubelskim.pl | wLubelskim.pl

Polityka Prywatności

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com