Wysoka grzywna i co najmniej półroczny zakaz kierowania pojazdami – to konsekwencje z jakimi spotka się wkrótce 22-latka. Kobieta nie miała uprawnień do kierowania pojazdami i jechała Volkswagenem. Łukowskim policjantom mówiła, że jechała właśnie na egzamin na prawo jazdy. Niestety egzamin będzie musiała odłożyć w czasie.

W piątek przed godziną 14:00 policjanci z łukowskiej drogówki zwrócili uwagę na kierującą Volkswagenem. Zachowująca się nerwowo kobieta unikała wzroku mundurowych, mundurowi odnieśli wrażenie, że chciała uniknąć kontroli drogowej. Chcąc sprawdzić powód takiego zachowania policjanci zatrzymali samochód na ul. Radzyńskiej.

Bardzo szybko wyjaśniło się dlaczego 22-latka z powiatu radzyńskiego nie chciała spotkać się z nimi. Okazało się, że kobieta nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Twierdziła, że umie jeździć, że ukończyła już kurs nauki jazdy. A właśnie teraz jechała Volkswagenem na godzinę 14:00 na egzamin na prawo jazdy.

Policjanci nie dopuścili już kobiety do dalszej jazdy, egzamin będzie musiała zdać w innym terminie.

Wkrótce jej sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 22-latce grozi wysoka grzywna i co najmniej półroczny zakaz kierowania pojazdami. Niestety w okresie obowiązywania zakazu nie będzie mogła przystąpić do egzaminu na prawo jazdy.

 

Źródło: Policja Lubelska

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
23/07/2024
temperature icon 26°C
zachmurzenie duże
Humidity 72 %
Pressure 1015 hPa
Wind 19 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top