Szybko podjęte przez chełmskich policjantów działania doprowadziły do szczęśliwego finału poszukiwań 4 latka i jego dziadka. Senior wraz z chłopcem mieli oczekiwać przy samochodzie, gdy w tym czasie towarzyszący im bliscy zbierali grzyby. Po pewnym czasie dziadek wszedł z wnuczkiem do lasu i nie można było nawiązać z nimi kontaktu. Zarządzony został alarm dla całej jednostki policji. Do poszukiwań skierowany został również przewodnik z psem tropiścym. W niespełna godzinę od zgłoszenia osoby te zostały odnalezione na terenie kompleksu leśnego przez policjantów i ich bliskich.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Liczyła się każda chwila, gdyż z przekazanych nam informacji wynikało, że mężczyzna ma kłopoty zdrowotne. Zarządzony został alarm dla całej jednostki. Do poszukiwań skierowany został również przewodnik z psem tropiącym.

W niespełna godzinę od zgłoszenia osoby te zostały odnalezione na terenie kompleksu leśnego przez policjantów i ich bliskich. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo

 

Źródło: Policja Lubelska

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
24/07/2024
temperature icon 18°C
zachmurzenie duże
Humidity 76 %
Pressure 1012 hPa
Wind 14 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top