Dziś, 4 lipca br., w Klubie Seniora odbyło się wyjątkowe spotkanie kulinarne pod nazwą „Skarby zamknięte w słoiku”. Wydarzenie, które przyniosło wiele radości i inspiracji, zgromadziło seniorki, które pod okiem pani Agnieszki Śmiałko, przygotowały różnorodne przetwory.

W trakcie spotkania, seniorki wspólnie przygotowały szereg smakołyków, które z pewnością urozmaicą przyszłe spotkania klubowe. Udało się stworzyć m.in. dżem owocowy, marmoladę cytrynową, kiszone ogórki i rzodkiewki, a także dwie wersje sałatki ogórkowej – z keczupem oraz z curry. Specjalnym akcentem były kolorowe kiszone warzywa w słoiku, przygotowane przez panią Ewelinę Galant-Woźniak, które dodały wydarzeniu azerbejdżańskiego smaku i kolorytu.

Całe wydarzenie było nie tylko okazją do zdobycia nowych umiejętności kulinarnych, ale również do integracji i wspólnej zabawy. Wszystkie przetwory, czyli tytułowe „skarby zamknięte w słoiku”, zostaną wykorzystane podczas przyszłych spotkań w Klubie Seniora, umilając czas i posiłki jego uczestnikom.

Spotkanie okazało się dużym sukcesem, przynosząc wiele radości i nowych inspiracji kulinarnych. Wszyscy uczestnicy cieszyli się z możliwości wspólnego gotowania i dzielenia się swoimi przepisami oraz doświadczeniami.

 

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
21/07/2024
temperature icon 27°C
zachmurzenie duże
Humidity 59 %
Pressure 1010 hPa
Wind 10 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top