Trwa akcja Sezon Lublin, która już po raz kolejny przyjmuje formę zabawy z nagrodami z elementami grywalizacji. Co to oznacza w praktyce? Wszyscy, którzy podejmą wyzwanie zbierania naklejek za korzystanie z oferty turystycznej Lublina, będą mogli zdobyć unikatowe nagrody. W tym roku są to płócienne kosmetyczki z grafiką przedstawiającą zabytki Lublina oraz zestaw: tritanowy bidon i parasolka także ozdobione unikatową grafiką.

Sezon Lublin 2024 to zabawa dla wszystkich. Dzięki aż ośmiu kategoriom tematycznym każdy znajdzie coś dla siebie! Oferta obejmuje spacery z przewodnikiem, noclegi, gastronomię, atrakcje turystyczne i muzea, sklepy z pamiątkami, a także miejsca sportu i rekreacji. W akcji mogą wziąć udział zarówno turyści, jak i mieszkańcy, rodziny, seniorzy, młodzież i dzieci oraz każdy, kto ma ochotę na poznawanie miasta przez dobrą zabawę! Szczegółowe zasady oraz informacje dotyczące akcji Sezon Lublin, a także partnerzy, u których można zdobyć naklejki, znajdują się  na stronie www.sezon.lublin.eu.

Zasady

 1. Udział w akcji Sezon Lublin 2024 można wziąć w każdej chwili jej trwania, czyli od 1 czerwca do 30 września (lub do wyczerpania zapasów nagród). Nie obowiązują zapisy.
 2. Do akcji można dołączyć poprzez pobranie karnetu, składającego się z 30 pól z 8 kategoriami.
 3. Karnety pobierzesz w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3 (tuż za Bramą Krakowską), a także u każdego z Partnerów. Jeśli skorzystasz z oferty w miejscu, w którym odbierasz karnet, dostaniesz pierwszą naklejkę/pierwsze naklejki).
 4. UWAGA! Pobranie karnetu wiąże się z otrzymaniem naklejki tylko w przypadku dokonania zakupu.
 5. Zbieraj naklejki według kategorii. Na jednym karnecie możesz zebrać łącznie 5 naklejek Kustosza (muzea, atrakcje turystyczne), 4 naklejki Widza (instytucje kulturalne), 4 naklejki Kolekcjonera (pamiątki z Lublina, książki), 4 naklejki Atlety (baseny, aktywności na świeżym powietrzu, pokoje zagadek), 5 naklejek Smakosza (kawiarnie i restauracje), 4 naklejki Spacerowicza (spacery z przewodnikiem), 3 naklejki Przybysza (hotele, apartamenty), a także 1 naklejkę Jokera (gra miejska).
 6. Sam decydujesz, jaki zestaw naklejek zbierzesz!
 7. Korzystaj z oferty przedstawionej na stronie Oferta wg kategorii. Otrzymasz naklejkę za każde wydane 25 zł za zakup produktów lub usług. Zapoznaj się z ofertą Partnerów dokładnie.
 8. Brakuje Ci jednej naklejki? Chcesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie nagrody? Pobierz bezpłatną grę miejską w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3, rozwiąż ją poprawnie i odbierz różową naklejkę Jokera (wklej ją w szare pole na karnecie)!
 9. Naklejki muszą pasować kolorystycznie do pól na karnecie. Jeśli zbierzesz więcej naklejek w danym kolorze – pobierz kolejny karnet i graj o kolejną nagrodę!
 10. UWAGA! Karnet, w którym „nadprogramowe” naklejki naklejone są w niewłaściwych polach, nie upoważnia do odbioru nagrody.
 11. Kosmetyczkę zdobędziesz za 10 naklejek, a unikatowy zestaw: parasolkę wraz z tritanowym bidonem za  25 naklejek.
 12. Jeśli zbierzesz odpowiednią liczbę naklejek umieszczonych prawidłowo według kategorii, przyjdź do Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1/3  i odbierz odpowiednią nagrodę.

Regulamin akcji Sezon Lublin 2024 znajdziesz na stronie internetowej Sezonu Lublin.

 

Źródło: UM Lublin

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
24/07/2024
temperature icon 18°C
zachmurzenie duże
Humidity 80 %
Pressure 1012 hPa
Wind 13 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top