Kryminalni z terespolskiego komisariatu zatrzymali 37-latka, który poszukiwany był 6 listami gończymi. W przypadku jednej podstawy został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie Królestwa Niderlandów. Został zatrzymany po powrocie do kraju. 37-latek trafił już do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe 3 lata.

Do bialskich policjantów każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których wszczynają poszukiwania. Celem funkcjonariuszy jest zatrzymanie tych osób i doprowadzenie do aresztu śledczego lub zakładu karnego, aby mogli odbyć zasądzone wobec nich kary. W miniony piątek kryminalni terespolskiego komisariatu, zatrzymali 37-latka poszukiwanego 6 listami gończymi, celem doprowadzenia do zakładu karnego m.in. za przestępstwa kradzieży. W przypadku przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wydany został wobec mężczyzny ENA. 37-latek próbował uniknąć odpowiedzialności.

Przez ostatnie 2 lata ukrywał się przed organami ścigania m.in. na terenie Królestwa Niderlandów. Żmudna praca policjantów pozwoliła ustalić, gdzie obecnie przebywa. Gdy wrócił do kraju został zatrzymany, na jednym z bialskich parkingów. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata – nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Źródło: Policja Lubelska

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
22/07/2024
temperature icon 22°C
bezchmurnie
Humidity 77 %
Pressure 1012 hPa
Wind 8 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top