3 pizze i 4 napoje padły łupem dwóch sprawców rozboju. Mężczyźni w wieku 34 i 26 lat napadli na dostawcę pizzy. Zaatakowali go gazem pieprzowym, a następnie uciekli z łupami. Zostali szybko namierzeni przez kryminalnych. Obaj usłyszeli zarzuty i trafili do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

Zgłoszenie o rozboju przy ulicy Chłodnej w Lublinie policjanci otrzymali pod koniec czerwca. Z informacji przekazanych przez dostawcę pizzy wynikało, iż realizując zamówienie został nagle zaatakowany. Sprawcy czekali na niego w bramie. Jeden z mężczyzn przytrzymywał pokrzywdzonego, a drugi zaatakował go z gazem pieprzowym. Następnie napastnicy zabrali torbę, w której były 3 pizze oraz 4 napoje.

Nad zatrzymaniem sprawców pracowali kryminalni z 3. komisariatu i komendy miejskiej. Funkcjonariusze już po kilku dniach namierzyli sprawców. Okazało się, że to dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 34 i 26 lat. Mężczyźni trafili do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju. Następnie na wniosek policjantów i prokuratora zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Źródło: Policja Lubelska

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
20/07/2024
temperature icon 25°C
zachmurzenie duże
Humidity 43 %
Pressure 1014 hPa
Wind 6 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top