Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ogłasza nabór kandydatek i kandydatów na osoby oceniające merytorycznie wnioski i oferty składane w ramach rządowych programów wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, realizowanych przez NIW-CRSO.

W celu zapewnienia przejrzystości działań realizowanych przez NIW-CRSO w ramach programów wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego Dyrektor NIW-CRSO podjął decyzję o zarchiwizowaniu dotychczasowej bazy ekspertów NIW-CRSO i ponownym przeprowadzeniu naboru kandydatek i kandydatów na osoby oceniające merytorycznie wnioski i oferty. Szczegółowe wymogi wobec kandydatek i kandydatów znajdują się poniżej.

Osoby znajdujące się w dotychczasowej bazie, jeżeli chcą kontynuować współpracę z NIW-CRSO musza ponownie wziąć udział w naborze i poddać się procesowi certyfikacji.

Jednocześnie, w NIW-CRSO przyjęta została procedura minimalizowania ryzyka wystąpienia konfliktu interesów w ramach oceny merytorycznej wniosków/ofert dokonywanej przez ekspertów zewnętrznych oraz podczas Komisji Konkursowych i Paneli Ekspertów opisująca wprost sytuacje związane z ryzykiem konfliktów interesów oraz działaniami mającymi na celu ich minimalizację.

Nabór kandydatur będzie miał charakter ciągły, podzielony na etapy.

I etap zgłoszeń: od 2024-06-18 do 2024-07-31;
II etap zgłoszeń: od 2024-08-01 do 2024-10-31;
III etap zgłoszeń: od 2024-11-01 do 2024-12-31.

Zgłoszenie należy przesłać wyłącznie za pośrednictwem Systemu Obsługi Dotacji NIW-CRSO (https://generator.niw.gov.pl/ ).

Proces zgłoszenia rozpoczyna się na stronie logowania, od użycia przycisku [Zostań ekspertem NIW-CRSO]:

Krok 1 to utworzenie konta kandydata na eksperta NIW-CRSO
Krok 2 to aktywowanie konta i zalogowanie do systemu
Krok 3 to wypełnienie i złożenie formularza

Ocena wniosków i ofert odbywać się będzie za wynagrodzeniem. Planowane wynagrodzenie za ocenę jednego wniosku/oferty to 200 zł brutto.

Wszystkie pytania i wątpliwości należy kierować na adres eksperci@niw.gov.pl

 

Źródło: NIW CRSO

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
24/07/2024
temperature icon 20°C
zachmurzenie duże
Humidity 71 %
Pressure 1011 hPa
Wind 23 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top