Miłośnicy kina mogą zacierać ręce – pojawił się pierwszy zwiastun długo oczekiwanego amerykańskiego komediodramatu kręconego między innymi w Lublinie i Krasnymstawie – „Prawdziwy ból” (ang. „A Real Pain”), którego reżyserem jest Jesse Eisenberg. Film, w którym główne role zagrali sam Eisenberg oraz Kieran Culkin, już teraz wzbudza spore zainteresowanie.

„Prawdziwy ból” opowiada historię dwóch kuzynów, którzy po śmierci bliskiej osoby postanawiają wyruszyć w podróż do Polski, aby lepiej zrozumieć swoje korzenie i przeszłość rodziny. Film łączy elementy komedii i dramatu, ukazując emocjonalne i często zabawne perypetie bohaterów. Współproducentkami filmu były znane osobistości: Emma Stone oraz Ewa Puszczyńska, co dodatkowo podnosi prestiż tej produkcji.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w marcu 2023 roku w Warszawie, a kręcono je także w Nowym Jorku, Lublinie, Radomiu oraz Krasnymstawie, co nadaje produkcji unikalnego międzynarodowego charakteru. Zwiastun ukazuje malownicze i różnorodne krajobrazy, które stanowią tło dla rozgrywających się wydarzeń.

Światowa premiera „Prawdziwego bólu” miała miejsce 20 stycznia 2024 roku na prestiżowym Sundance Film Festival, gdzie film spotkał się z pozytywnym przyjęciem zarówno krytyków, jak i publiczności. Sukces ten zaowocował zdobyciem dystrybutora w postaci renomowanej firmy Searchlight Pictures, co daje nadzieję na szeroką dystrybucję filmu i dotarcie do globalnej widowni.

Zwiastun, który zadebiutował w sieci, zapowiada poruszającą i zarazem zabawną opowieść o rodzinie, poszukiwaniu tożsamości i radzeniu sobie z bólem. Widzowie mogą spodziewać się zarówno momentów pełnych śmiechu, jak i wzruszeń.

Premiera kinowa „Prawdziwego bólu” planowana jest na lato 2024 roku. Film już teraz jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów roku, a jego zwiastun tylko potwierdza, że warto na niego czekać.

Oto zwiastun

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
20/07/2024
temperature icon 27°C
zachmurzenie duże
Humidity 41 %
Pressure 1014 hPa
Wind 6 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top