III edycja Lublin Joga Festiwal zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco niż poprzednie. Zanim rozpocznie się wielki finał 29 i 30 czerwca, odbędą się dwutygodniowe bezpłatne zajęcia Jogi w Parku Ludowym rozpoczynające się od 16 czerwca. W zeszłym roku frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania – na codzienne zajęcia przychodziło nawet 400 osób dziennie, a sam festiwal przyciągnął ponad 10 tys. uczestniczek i uczestników.

Już od 16 czerwca, codziennie o godz. 18.30, uczestniczki i uczestnicy spotykają się w Parku Ludowym na polanie niedaleko Areny Lublin, aby wspólnie praktykować jogę. Każdy jest mile widziany, bez względu na poziom zaawansowania – zarówno doświadczeni jogini, jak i osoby, które dopiero chcą spróbować swoich sił. Aby zapewnić sobie miejsce, warto wcześniej zarejestrować się na stronie lublinjogafestiwal.pl i odebrać bezpłatną wejściówkę.

Dla najbardziej wytrwałych uczestniczek i uczestników, którzy wezmą udział w co najmniej 9 sesjach jogi, organizatorzy przygotowali wyjątkowe nagrody, które będzie można odebrać podczas festiwalowego weekendu – 29 i 30 czerwca. Kulminacją wydarzenia będzie właśnie ten ostatni weekend czerwca, który przyniesie atrakcje i warsztaty inspirowane jogicznym stylem życia. W programie znajdą się m.in. ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, techniki redukcji stresu i niepokoju, kursy zdrowego gotowania z degustacją, techniki medytacji, warsztaty zarządzania stresem i emocjami, automasaż i masaż Kobido, medytacja wybaczania oraz medytacja z muzyką.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie MAYE Muzyka, Art, Yoga, Eko. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin. Zapraszamy do wspólnej praktyki i celebrowania Międzynarodowego Dnia Jogi w sercu Lublina.

 

Źródło: UM Lublin

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
24/07/2024
temperature icon 18°C
zachmurzenie duże
Humidity 80 %
Pressure 1012 hPa
Wind 19 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top