30-latek z balkonu swojego mieszkania strzelał wczoraj z wiatrówki w kierunku placu zabaw. Na szczęście w chwili zdarzenia na placu nie było żadnych osób. Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zabezpieczyli wiatrówkę, z której oddawał strzały. Sprawa jest wyjaśniana w świdnickiej komendzie.

Wczoraj w godzinach wieczornych otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Akacjowej w Świdniku słychać wystrzały . Policjanci ustalili, z którego pomieszczenia dobiegały odgłosy. Okazało się, że we wskazanym lokalu znajdują się trzy nietrzeźwe osoby w wieku od 25 do 39 lat. Policjanci ujawnili przedmiot przypominający broń, który okazał się wiatrówką

Jedna z przebywających w mieszkaniu. osób, 30-letni mężczyzna, przyznał, że to on oddawał strzały. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Jak ustalili policjanci, nikogo w chwili tego zdarzenia nie było na placu zabaw i nikomu nic się nie stało. Wiatrówka została zabezpieczona przez policjantów. Sprawa jest wyjaśniana w Komendzie w Świdniku.

 

Źródło: Policja Lubelska

Autor:MK
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
21/07/2024
temperature icon 29°C
zachmurzenie duże
Humidity 53 %
Pressure 1009 hPa
Wind 17 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top