Już 12 czerwca, o godz. 16.00 w Akademickim Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka, ma mieć miejsce przegląd projektów medialnych pt. OSKARY UMCS 2024.

Podczas przeglądu, który ma charakter prawdziwej gali oscarowej, publiczność obejrzy krótkie materiały audio-video przygotowane i opracowane przez studentów pod nadzorem swoich lektorów. Anglojęzyczny przegląd projektów Produkcji medialnej dostarczy nie tylko wielu wrażeń związanych z przygotowaniem realizacji filmowych i całego wydarzenia, ale także będzie świetną okazją do przybliżenia publiczności wiedzy na temat Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Studenci I stopnia skupili się na najważniejszych i najbardziej ciekawych faktach z życia patronki uczelni, podczas gdy ich starsi koledzy i koleżanki ze studiów II stopnia stworzyli reklamy wydziałów swojej Alma Mater. Oprócz corocznych statuetek oscarowych publiczność wybierze również najlepszych twórców w różnych kategoriach, a sami przybyli będą mieli niepowtarzalną okazję sprawdzenia swojej wiedzy o uczelni podczas konkursu z nagrodami.

Wszystkie projekty realizowane są w języku angielskim, a organizatorami wydarzenia są: Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS,  Wydział Politologii i  Dziennikarstwa UMCS oraz Akademickie Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka. Nad realizacją całego przedsięwzięcia czuwają Aleksandra Szymanek i Barbara Kulicka – lektorki CNiCJO UMCS.

 

Źródło: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

 

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
16/06/2024
temperature icon 16°C
zachmurzenie duże
Humidity 94 %
Pressure 1001 hPa
Wind 3 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top