Wczoraj pisaliśmy o Miłocin: wóz strażacki OSP zsuną się do „rowu” . Uszkodzenia wozu strażackiego są poważniejsze niż się wydawało, wszystko wskazuje na to że kwota remontu sięgać będzie 100 000,00 zł. Trwa zbiórka !

Przypominamy: Kierowca wozu strażackiego z wieloletnim doświadczeniem wykonał manewr ratujący życie pasażerowi auta osobowego, które przy zderzeniu z ciężkim pojazdem nie miałby szans narażając tym samym siebie i cały zastęp. W wyniku tego zdarzenia pojazd OSP Miłocin- Czajki, przybrał pobocza i uderzył w barierę ochronną, staczajac się pod wpływem ciężaru coraz bardziej w dół. Na szczęście nikomu z naszych druhów nic poważnego się nie stało, a to najważniejsze.

Na serwisie zrzutka.pl została utworzona zbiórka pieniędzy, która ma pokryć koszty naprawy i remontu samochodu.

„Pragniemy jak najszybciej wyremontować nasz pojazd, by móc dalej nieść pomoc potrzebującym. Dlatego wszystkie osoby dobrej woli zachęcamy do wsparcia pod adresem” – Strażacy OSP Miłocin Czajki

Oto bezpośredni link do zbiórki. Bardzo prosimy o wsparcie dla strażaków, każdy wie jaką ważną dla nas pracę wykonują. Sprawmy aby jak najszybciej mogli do niej wrócić.

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
17/06/2024
temperature icon 16°C
zachmurzenie duże
Humidity 95 %
Pressure 1001 hPa
Wind 6 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top