Głównym celem Fundacji jest aktywność w rozumieniu ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rzecz ogółu społeczności. Zadaniami priorytetowymi jest realizacja celów, które mają wpływ na kształcenie, inspirowanie i poszerzanie możliwości dzieci i młodzieży oraz służą ogólnie rozumianemu rozwojowi społecznemu, w tym rozwojowi społeczeństwa informacyjnego i przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu.

MASZ POMYSŁ NA DZIAŁANIE?
ZŁÓŻ WNIOSEK! TO PROSTE!

Fundacja Komputronik powstała z myślą o młodych i ambitnych ludziach, którzy mają utrudniony dostęp do nowoczesnych technologii.
Fundacja zaznacza że: skupia się na inspirujących i kreatywnych projektach z pogranicza edukacji i innowacji. Z uwagą i zainteresowaniem rozpatrzą Państwa wniosek, jednakże na wstępie zaznaczają, że na wspierają projekty oraz indywidualne inicjatywy, a nie inne fundacje.

Przyznanie wsparcia?

Wnioskodawcy, których zgłoszenia wybierze Zespół Opiniujący, o objęciu opieką Fundacji Komputronik zostaną poinformowani przez dedykowanego Przedstawiciela Fundacji.

Inspirujące i kreatywne pomysły z pogranicza edukacji, technologii i innowacji.
Przy wyborze beneficjentów oceniana jest zgodność wsparcia ze statutem Fundacji, zakresem wskazanych potrzeb oraz stopniem innowacyjności zgłoszonego projektu lub inicjatywy.

Źródło: Fundacja Komputronik – https://fundacjakomputronik.pl

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
17/06/2024
temperature icon 16°C
zachmurzenie duże
Humidity 95 %
Pressure 1001 hPa
Wind 6 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top