Sprawca potrącenia 13-latki jest już w rękach policji. Wczoraj poza obszarem zabudowanym w miejscowości Okalew, 57-latek kierując audi najechał na siedzącą na jezdni dziewczynkę, a następnie nie udzielając jej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.13-latka przetransportowana została helikopterem do Szpitala. 57-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wczoraj o godzinie 17:20 oficer dyżurny parczewskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w miejscowości Okalew. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący audi poza obszarem zabudowanym potrącił znajdujacą się na pasie drogi 13-letnią dziewczynkę. Kierowca samochodu, który ją potrącił uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Dziewczynka została przetransportowana helikopterem do szpitala w Lublinie.

Policjanci niezwłocznie ustalili i zatrzymali sprawcę zdarzenia drogowego. 57-letni mieszkaniec gminy Milanów trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, które zostały mu zatrzymane przez Starostwo Powiatowe w Parczewie. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu – trzeźwy. Na chwile obecną trwają czynności procesowe zmierzające do

Źródło: https://parczew.policja.gov.pl

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
19/05/2024
temperature icon 18°C
zachmurzenie duże
Humidity 76 %
Pressure 1015 hPa
Wind 13 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top