W ramach konkursu złożonych zostało 1997 ofert, natomiast do dofinansowania zakwalifikowane zostały 204 najwyżej ocenione oferty.

W ramach Priorytetów 2-4 edycji 2024 NOWEFIO organizacje złożyły 1997 ofert. Do dofinansowania zakwalifikowane zostały 204 oferty, w tym:

  • w Priorytecie 2 – 117 najwyżej ocenionych ofert – do progu punktowego A 103;
  • w Priorytecie 3 – 45 najwyżej ocenione oferty – do progu punktowego A 96,5;
  • w Priorytecie 4 – 42 najwyżej ocenione oferty – do progu punktowego A 93.
  • W Priorytecie 4, w celu wykorzystania środków dostępnych w ramach konkursu dokonano przesunięć kwot dotacji w dofinansowanych projektach pomiędzy latami, w związku z czym wysokość dotacji przyznanych w poszczególnych latach może się różnić od wysokości kwot wnioskowanych.

Z organizacjami, których wnioski zostały przeznaczone do dofinansowania, skontaktują się przedstawiciele NIW-CRSO w celu przekazania informacji o przyznanej dotacji oraz prośby o weryfikację harmonogramów i kosztorysów.

Karty ocen ofert zostaną udostępnione w ciągu 30 dni poprzez System Obsługi Dotacji.

Oferent w ciągu 2 miesięcy od rozstrzygnięcia konkursu, zobowiązany jest do przesłania do NIW-CRSO umowy lub pisemnej informacji o rezygnacji z realizacji zadania pod rygorem niepodpisania umowy. Listy dostępne są pod linkiem w formie załączników oraz w siedzibie NIW-CRSO, w pokoju nr 633A.

 

Źródło: NoweFIO, Granty, Konkurs, NIW-CRSO

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
14/07/2024
temperature icon 27°C
zachmurzenie małe
Humidity 77 %
Pressure 1013 hPa
Wind 11 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top