W niedzielę, 11 lutego br., w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tomaszowicach miał miejsce I Halowy Turniej Piłki Nożnej „Legion Family Cup 2024”, zorganizowany dla zawodników oraz osób związanych z Klubem Piłkarskim Legion Tomaszowice.

Turniej rozegrany został na zasadzie talentiady, która polega na rozgrywaniu meczów piłkarskich w drużynach składających się z losowo dobranych zawodników. Rywalizacja była zażarta, a zawodnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności, co sprawiło, że każde spotkanie było pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Halowa piłka nożna dostarczyła kibicom wielu widowiskowych sytuacji, a strzały na bramkę wymuszały na bramkarzach błyskawiczne reakcje.

W finale turnieju doszło do zaciętego starcia dwóch najlepszych drużyn, które walczyły o miano zwycięzcy. Mecz był pełen napięcia, a emocje sięgały zenitu w ostatnich minutach. Zawodnicy otrzymali z rąk Marka Wieczerzaka – Przewodniczącego Rady Gminy Jastków oraz Krzysztofa Góreckiego – Prezesa Stowarzyszenia „U Źródeł Ciemięgi” pamiątkowe dyplomy, gadżety oraz słodkie upominki. Za dotychczasową pracę w klubie wyróżnieni zostali również trenerzy: Jarosław Caboń, Robert Tarasiński, Łukasz Sztorc, Maciej Caboń, Kareem Al-Shawerdi oraz Piotr Stajszczak.

Po zakończeniu turnieju uczestnicy i kibice mieli okazję spotkać się na wspólnej zabawie, dzieląc się wrażeniami z rozgrywek i świętując sportową atmosferę. Halowy turniej piłkarski okazał się nie tylko sportowym widowiskiem, ale także wydarzeniem integrującym społeczność i dostarczającym niezapomnianych chwil emocji. Poza aspektem sportowym na uczestników turnieju czekał również poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym należą się podziękowania, że tak chętnie włączają się w życie klubu. Cieszy również ilość zawodników biorących udział w turnieju, których było prawie 70.

 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z turnieju:

 

 

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
22/06/2024
temperature icon 30°C
zachmurzenie małe
Humidity 47 %
Pressure 999 hPa
Wind 11 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top