Kryminalni z 2. komisariatu zatrzymali 34-latka, który pod sklepem ugodził nożem kobietę. Mężczyzna stanął pod zarzutem spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Dziś na wniosek prokuratora, sąd zdecyduje o tymczasowym aresztowaniu. Mieszkańcowi Lublina grozi do 20 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie. Pod sklepem spożywczym pojawił się pobudzony mężczyzna. W pewnym momencie wszczął sprzeczkę, podczas której ugodził nożem w brzuch 48-latkę. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kobieta próbowała rozdzielić przepychających się mężczyzn. Po zdarzeniu sprawca uciekł. Mieszkanka Lublina z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

O sprawie zostali powiadomieni lubelscy policjanci. Na miejscu pojawili się technicy oraz kryminalni. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania sprawcy. Nad ranem 34-latek został zatrzymany przez kryminalnych z 2. komisariatu.

Mężczyzna stanął pod zarzutem spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Dziś Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ wnioskuje do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Napastnikowi grozi do 20 lat więzienia.

 

Źródło: Policja Lubelska

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
20/04/2024
temperature icon 13°C
zachmurzenie duże
Humidity 72 %
Pressure 999 hPa
Wind 18 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top