Centrum Projektów Polska Cyfrowa z dniem 15.02.2024 r. ogłosiło nabór w trybie niekonkurencyjnym. Poniżej przedstawiamy szczegóły naboru.

KIEDY?

Od 15.02.2024 do 29.03.2024. Planowany termin rozstrzygnięcia naboru: II kwartał 2024 r.

 

JAK I GDZIE SKŁADAĆ WNIOSEK?

Miejsce składania wniosków: Centrum Projektów Polska Cyfrowa ul. Spokojna 13 A, 01-044 Warszawa
Sposób składania wniosków: Wniosek składa się wyłącznie w formie elektronicznej z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego CST2021 i platformy ePUAP.Wniosek składany jest w odpowiedzi na wezwanie ION wysłane na adres skrzynki Wnioskodawcy na platformie ePUAP. Wezwanie zawiera link, który odsyła Wnioskodawcę do strony naboru w systemie CST2021.

 

KTO MOŻE SKŁADAĆ WNIOSEK?
Wnioskodawcą projektu składanego w ramach naboru, wybieranego w sposób niekonkurencyjny w ramach Działania 2.3 FERC może być wyłącznie podmiot zamieszczony na Liście projektów przewidzianych do wyboru w sposób niekonkurencyjny w programie Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 opublikowanej na stronie internetowej ferc.gov.pl, tj. Ministerstwo Cyfryzacji.
Na co można otrzymać dofinansowanie/wsparcie?

W działaniu przewiduje się zwiększenie otwartości oraz poziomu ponownego wykorzystania danych z zasobów administracji.Działanie zakłada wsparcie tworzenia narzędzi umożliwiających dostęp do ISP, w tym do budowy API do baz lub rejestrów z danymi publicznymi.Celem naboru jest dofinansowanie projektów w zakresie zwiększenie ilości i jakości ISP dostępnych do ponownego wykorzystania, w tym w szczególności danych o wysokiej wartości oraz danych dynamicznych.
Kryteria wyboru projektów/przedsięwzięć

 

POZIOM DOFINANSOWANIA?

Maksymalne dofinansowanie wynosi 100% wydatków kwalifikowanych projektu, z czego 79,71% stanowią środki UE (EFRR), a 20,29 % stanowi współfinansowanie krajowe z budżetu państwa.

 

JAKA JEST PULA ŚRODKÓW NABORU?

148 694 643,41 PLN

Niezbędne dokumenty oraz regulamin znajduje się pod linkiem.

 

 

Źródło: Portal Funduszy Europejskich

Autor:Mateusz Kaproń
Powiązane
Kalendarium historyczne
dr Piotra Gawryszczaka

loader-image
Województwo lubelskie, PL
15/04/2024
temperature icon 9°C
zachmurzenie duże
Humidity 78 %
Pressure 996 hPa
Wind 6 Km/h

 

Najnowsze

Scroll to Top