Kraśnik: Czołowe zderzenie samochodów, cztery osoby w szpitalu - wlubelskim.pl

Kraśnik: Czołowe zderzenie samochodów, cztery osoby w szpitalu

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w gm. Annopol. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem 33 letnia kobieta podczas skrętu w lewo na posesję nie zachowała ostrożności i zajechała drogę prawidłowo jadącemu volkswagenowi. W wyniku nieostrożnej jazdy i manewru doszło do czołowego zderzenia między pojazdami.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku do którego doszło w Bliskowicach gm. Annopol. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem  33 letnia kobieta podczas skrętu w lewo na posesję nie zachowała ostrożności i zajechała drogę prawidłowo jadącemu volkswagenowi. W wyniku nieostrożnej jazdy i manewru doszło do czołowego zderzenia między pojazdami.

Do szpitala trafiły cztery osoby w tym pasażerka VW i  10 miesięczne dziecko. Na szczęście badania wykazały, że poważniejszych obrażeń, lecz nie zagrażających życiu  doznali tylko kierowcy obu pojazdów. Na miejscu zdarzenia wykonane zostały oględziny które pozwolą na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.

– Zdarzenia drogowe podczas manewru skrętu w lewo są jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych – zaznacza policja i apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie wykonywania tego manewru.