Harasiuki: Prowadził samochód pod wpływem alkoholu - wlubelskim.pl

Harasiuki: Prowadził samochód pod wpływem alkoholu

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 43 letni mieszkaniec gminy Harasiuki, Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Sól, ponieważ jadąc peugeotem przekroczył dopuszczalną prędkość. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyźnie grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Nawet dwa lata pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów to kara jaka grozi  43 letniemu mieszkańcowi gminy Harasiuki. Policjanci biłgorajskiej drogówki wczoraj od wczesnych godzin rannych kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Tuż po godzinie 6:00 rano w miejscowości Sól zatrzymali kierowcę samochodu m-ki Peugeot, który jechał z prędkością 78 km/h w miejscu gdzie dopuszczalna prędkość wynosiła 50 km/h.

Za kierownicą siedział 43 latek, który znajdował się w stanie nietrzeźwości co potwierdziło przeprowadzone przez nich badanie. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali należący do niego blankiet prawa jazdy i sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu.