Jan Kanthak wezwał Joannę Muchę do debaty - wlubelskim.pl

Jan Kanthak wezwał Joannę Muchę do debaty

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości Jan Kanthak wezwał Joannę Muchę do debaty. Podczas  wtorkowej konferencji prasowej rzecznik ministra sprawiedliwości odniósł się także do słów kandydata Koalicji Obywatelskiej Riada Haidara, który opowiedział się za adopcją dzieci przez pary homoseksualne.

„Joanna Mucha bardzo często występuje namawiając ludzi do picia kranówki, a dzisiaj i wczoraj usłyszeliśmy, że do województwa lubelskiego trafiły odpady osadowe z oczyszczalni ścieków „Czajka”, zarządzanej przez prezydenta Trzaskowskiego” –  mówi rzecznik Ministra Sprawiedliwości Jan Kanthak.

Debata zaproponowana przez Jana Kanthaka miałaby dotyczyć kwestii związanych m. in. z ochroną środowiska i wymiarem sprawiedliwości.

Kanthak odniósł się także do poparcia przez Riada Haidara adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

„Pan Riad Haidar powiedział, że jest za tym, aby pary homoseksualne adoptowały dzieci w Polsce. Stawiam publicznie pytanie czy pani Joanna Mucha podziela zdanie, formułowane przez kolegę z listy”dodał Jan Kanthak.

Jan Kanthak startuje w wyborach parlamentarnych do Sejmu RP z 30. miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 6.