Serokomla: Narkotyki na weselu. Zatrzymany 26-latek - wlubelskim.pl

Serokomla: Narkotyki na weselu. Zatrzymany 26-latek

Do zatrzymania 26-latka, który uszkodził dwa samochody podczas wesela doszło w Serokomli. Policjanci z Adamowa ujawnili przy mężczyźnie narkotyki przygotowane w porcjach do sprzedaży, dziś usłyszy zarzuty.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Adamowa zostali powiadomieni o awanturze do jakiej doszło w Serokomli. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce, dowiedzieli się, że pomiędzy gośćmi weselnymi doszło do kłótni i „przepychanek”. Jeden z agresywnych mężczyzn uczestniczący w zajściu – 26-latek z gminy Serokomla, przytrzymywany już był przez świadków zdarzenia. W pobliżu młodego mężczyzny leżała saszetka, którą młodzieniec kopnął twierdząc, że nie jest jego własnością.

Mundurowi z Adamowa ustalając okoliczności zajścia ustalili, że saszetka należy jednak do 26-latka. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że znajdują się w niej tzw. dilerki, z zawartością różnych substancji. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to poporcjowana amfetamina, marihuana, ekstazy oraz mefedron. Młodzieniec został zatrzymany w policyjnym areszcie, a jego narkotyki zabezpieczone.

Dodatkowo policjanci wyjaśniając okoliczności całego zajścia ustalili, że awanturujący się nietrzeźwy 26-latek umyślnie uszkodził elementy karoserii i szybę samochodów marki Audi. Dzisiaj młodzieniec usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie ustalą skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.