Sól: Uderzył autem w ogrodzenie. 27-latek zginął na miejscu - wlubelskim.pl

Sól: Uderzył autem w ogrodzenie. 27-latek zginął na miejscu

Policja ustala okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę nad ranem w okolicy miejscowości Sól w powiecie biłgorajskim na drodze krajowej nr 858. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że 27-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w niedzielę około godz. 4.00 rano na drodze wojewódzkiej nr 858 w miejscowości Sól, gm. Biłgoraj.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj kierując pojazdem marki BMW jechał od strony Biłgoraja w kierunku miejscowości Bidaczów. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Niestety w wyniku zdarzenia młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Dorga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablkowana.