Wyżnica: Samochód dachował w rowie. Kierowca trafił do szpitala - wlubelskim.pl

Wyżnica: Samochód dachował w rowie. Kierowca trafił do szpitala

Dwa rozbite samochody i uszkodzone odgrodzenia posesji to efekt zdarzenia drogowego do którego doszło w środę w miejscowości Wyżnica k/ Kraśnika. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

W środę ok. godz. 19.00 w Wyżnicy k/Kraśnika doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane służby ratownicze, do szpitala na badania trafił jeden z kierowców.

Ze wstępnych ustaleń policjantów zabezpieczających i obsługujących zdarzenie wynika, że kierująca renault kobieta podczas skrętu w lewo przekroczyła oś jezdni, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka seatowi.

W wyniku kolizji pojazdów 20 letni kierowca seata stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewy pas jezdni, do przydrożnego rowu, uderzył w dwa kolejne ogrodzenia posesji i samochód dachował. Kompletnie zniszczone auto zatrzymało się ponad 100 metrów od miejsca kolizji.

Kierowca rozbitego samochodu został przewieziony do szpitala na badania na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Droga w miejscu zdarzenia do zakończenia czynności policyjnych była zablokowana.