Nowodwór: Biszkopt szuka domu - wlubelskim.pl

Nowodwór: Biszkopt szuka domu

Wolontariat Schroniska dla psów w Nowodworze poszukuje domu dla Biszkopta – 4 letniego psiaka, któremu jest bardzo ciężko odnaleźć się w nowej sytuacji. Psiak jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i przeznaczony do pokochania.

Biszkopt jest bardzo łagodny, nie przejawia agresji. Lubi głaskanie, ale nie za wszelką cenę – potrafi pobyć sam i nie wymaga ciągłej uwagi mówi jedna z wolontariuszek Magdalena, która gdy tylko znajdzie czas, wyprowadza pieski razem ze swoją 3-letnią córką Wiktorią.

Zanim dojdzie do adopcji konieczna jest wizyta przed adopcyjna, organizowana w domu przyszłego właściciela czworonoga. Niezbędne jest również podpisanie umowy adopcji.

Obecny Wolontariat działa od maja 2014 roku. W schronisku znajduje się średnio 150 psów, nad którymi czuwa zespół pracowników i wolontariuszy. Schronisko przyjmuje do siebie tylko psy bezdomne, po zgłoszeniu ich do urzędów gmin lub miast.

Kierownictwo oraz pracownicy odpowiedzialni są za odławianie psów, opiekę, adopcje oraz kontakt z gminami. Schronisko znajduje się 30 km od Lublina, przy trasie Lublin – Białystok i jest otwarte w godz. 9.00-18.00.

Kontakt w sprawie adopcji: P. Alicja: 667283659 (godz. 9.00-20.00), mail: wolontariat.nowodwor@gmail.com.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Monika

Monika

red.