Wakacje w Skende: warsztaty deskorolkowe i graffiti - wlubelskim.pl

Wakacje w Skende: warsztaty deskorolkowe i graffiti

W wakacje nikt nie może się nudzić, dlatego SKENDE organizuje kreatywne zajęcia dla dzieci. W lipcu miłośnicy sztuki miejskiej z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Czekają na nich bezpłatne warsztaty deskorolkowe oraz nauka tworzenia graffiti. Centrum handlowe SKENDE Shopping ze sklepem IKEA w Lublinie jest jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce.

W każdy poniedziałek lipca, w godzinach od 15:00 do 17:00 w mini skate parku na terenach zielonych przed centrum handlowym, Jacek Harasimiuk zwany „Rdzawym Jacem”, poprowadzi zajęcia nauki jazdy na deskorolce. Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z deskorolką, jak również do tych, które chciałyby podszkolić swoje umiejętności.

Z kolei w każdy czwartek lipca odbędą się bezpłatne warsztaty graffiti, na których od 15:00 do 17:00 można będzie zgłębić techniki malarskie typowe dla street artu. Powstaną tu prawdziwe graffiti i inne dzieła stworzone m.in. przy pomocy szablonów i kolorowych sprayów. W zajęciach udział mogą wziąć dzieci, ale także i młodzież. Rysunki powstaną na specjalnej ścianie, która w pogodnie dni będzie ustawiona przed torem rowerowym na zewnątrz centrum, a w przypadku deszczu w środku, w przestrzeni „Małe Miasto”.

 

Monika

Monika

red.