Tragiczny wypadek na motocyklu - wlubelskim.pl

Tragiczny wypadek na motocyklu

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 63. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący tzw. trójkołowcem zjechał na pobocze drogi, gdzie uderzył w przydrożny znak. Jego pojazd wpadł do rowu, po czym zatrzymał się na polu. Obrażenia jakie odniósł 55-letni kierujący okazały się śmiertelne. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu na drodze krajowej K 63 w miejscowości Radcze, gm. Milanów. Jak wstępnie ustalili policjanci interweniujący na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem tak zwanym trójkołowcem zjechał na pobocze drogi gdzie uderzył w znak drogowy.

Pomimo podjętej natychmiast reanimacji  życia 55 -latka nie udało się uratować. Mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski poniósł  śmierć na miejscu. Droga pomiędzy Radzyniem Podlaskim a Wisznicami była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Policja pod nadzorem prokuratury bada teraz wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.