Krasnystaw: Motorower zderzył się z busem - wlubelskim.pl

Krasnystaw: Motorower zderzył się z busem

Do groźnego zdarzenia doszło dziś w nocy na krajowej 17 w miejscowości Zakręcie. Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia pasażerskiego busa i motoroweru. Kierująca motorowerem trafiła do szpitala. Droga krajowa przez kilka godzin była zablokowana.

Krasnostawscy Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś po północy w miejscowości Zakręcie  (gm. Krasnystaw). Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, na prostym odcinku drogi krajowej DK-17, w rejonie skrzyżowania doszło do zderzenia busa marki Renault i motoroweru, którym kierowała 26-letnia mieszkanka Krasnegostawu.

Samochodem kierował 35-letni obywatel Ukrainy, który przewoził ośmioro pasażerów. W wyniku zderzenia kobieta poruszająca się motorowerem trafiła do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana, wyznaczono objazdy.

Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Sprawdzana będzie m.in. wersja, czy kierujący busem nie podjął manewru wyprzedzania w rejonie skrzyżowania.Wiadomo już, iż obydwoje kierujący pojazdami byli trzeźwi.