Borki: Rafałki Biznesu – II Forum Przedsiębiorczości - wlubelskim.pl

Borki: Rafałki Biznesu – II Forum Przedsiębiorczości

Dziś w Sitnie (gm. Borki) odbyło się drugie już forum „Rafałki Biznesu – II Forum Przedsiębiorczości”. To cykliczne wydarzenie, które ma na celu zintegrować lokalnych przedsiębiorców i wspierać w rozwoju swoich biznesów.

Uczestnicy mieli możliwość wysłuchać interesujących prelekcji osób, które na co dzień funkcjonują w środowisku biznesowym. Tematy poruszone podczas forum to możliwości wsparcia przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, współpraca na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, a także tematy z zakresu pozyskiwania środków na rozwój usług rolniczych. Nie zabrakło tematów związanych z motywacją, czy radzeniem sobie ze stresem.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji forum był Szymon Kudła – mówca biznesowy, autor wielu artykułów z dziedziny biznesu, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od lat prowadzi eventy dla środowisk biznesowych, jest także członkiem kilku amerykańskich stowarzyszeń biznesowych.

„Celem forum jest pomoc lokalnym przedsiębiorcom, pokazanie nowych rozwiązań, a także spotkanie z innymi przedsiębiorcami. Chcemy dać narzędzia, dzięki którym przedsiębiorcy będą mogli zdobywać wiedzę i doświadczenie. Zapraszamy także ciekawych prelegentów, a także dzięki ankiecie sprawdzamy czego przedsiębiorcy oczekują na przyszłość i jakie tematy powinniśmy poruszać”mówi wójt gminy Borki, Radosław Sałata.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.