MŚ U-20: Tahiti bez szans z starciu z Senegalem. Padł historyczny gol - wlubelskim.pl

MŚ U-20: Tahiti bez szans z starciu z Senegalem. Padł historyczny gol

W czwartek na Arenie Lublin rozegrano pierwszy z 9 meczów Mistrzostw Świata U-20, które odbędą się na lubelskim stadionie. Tahiti zmierzyło się z Senegalem przegrywając 3:0, a hat-tricka w meczu zdobył piłkarz Senegalu, Amadou Sagna.

Pierwszy gol padł już w 10. sekundzie. Była to najszybciej zdobyta bramka w historii rozgrywek młodzieżowych mistrzostw świata. Senegalczycy rozpoczęli od środka i długie podanie pod pole karne, a następnie zagranie głową i strzał Sagny pozwoliło zespołowi Senegalu na prowadzenie już od samego początku spotkania.

Kolejny gol na 2:0 padł w 29. minucie meczu po podaniu Ibrahima Niane. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Sagna skompletował hat-tricka podwyższając prowadzenie po błędzie obrońcy, który przepuścił piłkę pod nogami. Aktualnie z trzema punktami Senegal jest liderem grupy A.