Biała Podlaska: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków - wlubelskim.pl

Biała Podlaska: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Bialscy kryminalni ujawnili w miejscu zamieszkania 41-latka, znaczne ilości marihuany. Z zabezpieczonych środków można byłoby sporządzić około 120 porcji dealerskich tego narkotyku. Wczoraj 41-latek usłyszał zarzuty.

W miniony wtorek bialscy kryminalni weszli na teren jednej z posesji w gm. Łomazy. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że mieszkający tam 41-latek posiadać może środki odurzające. W działaniach uczestniczył również funkcjonariusz Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej z psem służbowym, wyszkolonym do wykrywania narkotyków.

Mieszkający tam mężczyzna twierdził, że nie posiada żadnych zabronionych substancji. Funkcjonariusze nie dali jednak wiary jego zapewnieniom. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania jak też budynków gospodarczych ujawnili zielony susz. Po wstępnym badaniu potwierdzili, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna trafił do „policyjnego aresztu”. Odnaleziona u 41-latka marihuana, wystarczyłby do sporządzania około 120 porcji tego narkotyku.

Na terenie posesji zajmowanej przez mężczyznę, funkcjonariusze ujawnili również dwie rośliny konopi innych niż włókniste, we wczesnej fazie wzrostu.

W środę 41-latek usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz uprawę.