Koncert Edyty Górniak w Kazimierzu Dolnym już 6 lipca - wlubelskim.pl

Koncert Edyty Górniak w Kazimierzu Dolnym już 6 lipca

Wspaniały głos, obliczony na 4 oktawy, wrażliwość, niesamowite emocje i chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczom koncert Edyty Górniak. To wszystko już w lipcu w magicznej scenerii kazimierskiego zamku.

Edyta Górniak –  piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród muzycznych, zdobywczyni Fryderyków, Wiktora, Bursztynowego Słowika, statuetki  Eska Music Award.  Jest jedną z największych gwiazd polskiego POP, najbardziej utalentowana postać na polskiej scenie muzycznej, doceniana również za granicą- zdobywczyni międzynarodowej nagrody  przyznawanej przez Hiszpanów za „Najlepszy głos Europy”.

Podczas kazimierskiego koncertu wybrzmią największe przeboje. Koncert zostanie poprzedzony supportem – wystąpi młodzież z powiatu puławskiego. Do występu w supporcie dzieciaki zostaną wybrane po przesłuchaniach. Te które wygrają castinng – wezmą udział w bezpłatnych warsztatach wokalnych prowadzonych w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki w dniach 24 czerwca-6 lipca.Uczestnicy warsztatów przygotują cztery utwory, które zostaną wykonane jako support przed koncertem Edyty Górniak.

Czas: 6. lipca 2019 r. godz. 21.30 
Miejsce: Dziedziniec Zamku w Kazimierzu Dolnym
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym lub tutaj.

Monika

Monika

red.