Śmiertelny wypadek w miejscowości Masłomęcz. Policja ustala okoliczności - wlubelskim.pl

Śmiertelny wypadek w miejscowości Masłomęcz. Policja ustala okoliczności

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Masłomęcz. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 23-letni kierowca audi potrącił 48-letnią pieszą. W wyniku poniesionych obrażeń ciała kobieta zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 21:00 dyżurny hrubieszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Masłomęcz. Jak ustalili na miejscu policjanci 23-letni kierowca audi jadąc w kierunku Mircza potrącił idącą poboczem pieszą, która poruszała się bez elementów odblaskowych. Prawdopodobnie kierujący nie zauważył pieszej i nie zdążył w porę zahamować.

Na miejsce przybyła karetka pogotowia, która przetransportowała nieprzytomną 48-latkę do szpitala, gdzie w wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Kierujący był trzeźwy. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok kobiety.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Osoby, które posiadają informacje, bądź były świadkami wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie pod nr tel. tel 84-696-62-10, 84-696-62-80 lub 112.