Discopolo i walki na miecze czyli spoty kandydatów do PE z Lubelszczyzny - wlubelskim.pl

Discopolo i walki na miecze czyli spoty kandydatów do PE z Lubelszczyzny

Marcin Duszek, kandydat do PE z listy PiS postawił na niekonwencjonalną formę prezentacji. W swoim spocie wyborczym wcielił się w „Euroduszka” czyli gwiazdę teledysku w rytmie disco polo. W nagraniu nie zabrakło urodziwych kobiet, samochodów i pięknych widoków – jak na teledysk disco przystało.

 

Krzysztof Hetman, jedynka z listy Koalicji Europejskiej w jednym ze swoich spotów wyborczych zainspirował się  średniowiecznym klimatem Karola Karskiego (kandydata PiS). Teraz już wiadomo gdzie przez 5 lat był Krzysztof Hetman –  pracował w Europarlamencie. Dla niektórych może być to szok.

 

Profesor Karol Karski wie, że kiedyś o interesy Polski trzeba było zabiegać na różne sposoby. Dziś żeby zadbać o interesy Polski na arenie międzynarodowej nie musimy już walczyć na miecze, możemy pójść na eurowybory.

 

Wczoraj swoją premierę miał spot wyborczy Beaty Mazurek (PiS). „Serce Europy powinno zabić mocniej, właśnie na Lubelszczyźnie” – mówi w nim kandydatka w zdecydowanie bardziej konwencjonalnym (niż poprzednicy) tonie.

 

Monika

Monika

red.