Międzyrzec Podlaski: Warsztaty kulinarne z Magdą Markowską już 31 maja - wlubelskim.pl

Międzyrzec Podlaski: Warsztaty kulinarne z Magdą Markowską już 31 maja

Warsztaty kulinarne, konkursy z nagrodami, fitness pod chmurką, pokazy karate i tajskiego bosku, zabawy dla najmłodszych i porady dietetyczne – a to wszystko już 31 maja w ramach akcji „Zdrowo zakręceni”.

Międzyrzec Podlaski organizuje event sportowo-profilaktyczny „Zdrowo zakręceni”, który odbędzie się 31 maja w parku Potockich. Impreza ma zachęcić do zdrowego stylu życia i zmiany złych nawyków. Rozpoczną ją warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku 7-12 lat z dietetyczką Magdaleną Makarowską. W planach jest także konkurs z nagrodami związany z tematem zdrowego odżywiania, pokazy karate i tajskiego boksu oraz zabawy sportowe dla najmłodszych.

Na zakończenie wydarzenia zainteresowani będą mieli możliwość indywidualnych konsultacji z Magdaleną Makarowską. Atrakcją będą również zajęcia fitness pod chmurką, w których będzie mógł wziąć udział każdy. Wydarzeniu przyświeca idea integracji  środowisk sportowych oraz międzyrzeckich klubów, które zaprezentują swoją ofertę.

Magdalena Makarowska pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego. Dietetyk, biotechnolog, pedagog i częsty gość programów:  TVN – DDTVN, Stylowy Magazyn i Pytanie na śniadanie TVP2. Pracuje w Centrum – Natura w Łodzi, gdzie pomaga ludziom zmieniać ich nawyki żywieniowe. Współpracuje z wydawnictwem Feeria, z którym wydała 23 poradniki: m.in.: „Jedz pysznie, chudnij cudnie”,  „Vege na diecie”, „Jedz pysznie i nie bój się cholesterolu”, „Dieta bikini”,  „Szybki detoks”.

 

Adres mailowy do zapisów na warsztaty kulinarne znajdziesz tutaj.

 

Miejsce: Pałac Potockich, Międzyrzec Podlaski

Czas: 31 maja, godz. 17.00-20.00

Bilety: Wszystkie atrakcje są bezpłatne

Monika

Monika

red.