Ruszyły zapisy do IV edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted" - wlubelskim.pl

Ruszyły zapisy do IV edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”

To już IV edycja „Challenge Accepted” czyli Wielkiego Testu Języka Angielskiego czyli największej tego typu inicjatywy w województwie lubelskim. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. 

Test skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczelni wyższych z całego kraju, którzy ukończyli 16 lat i nie są studentami, absolwentami i pracownikami anglistyki, amerykanistyki i lingwistyki stosowanej oraz kierunków pokrewnych. Na uczestników czeka 60 pytań testowych jednokrotnego wyboru na poziomie B2/C1. Czas przeznaczony na rozwiązanie testu to 45 minut. Udział w teście jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona (400 osób). Dla trzech najlepszych uczestników organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego, a dla pozostałych – okazjonalne dyplomy i upominki. 

Zgłaszanie uczestnictwa jest możliwe do 10 czerwca br. lub do wyczerpania limitu miejsc – poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej UMCS (tutaj).

Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” odbędzie się 14 czerwca 2019 r. o godz. 09:00 na Auli Wydziału Prawa i Administracji UMCS.

 

Monika

Monika

red.