Do zderzenia trzech pojazdów osobowych i ciężarówki doszło dziś rano w Niedrzwicy Dużej na drodze krajowej nr 19. Dwie osoby zostały ranne. Kierowca jednego z samochodów został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z poważnymi obrażeniami do szpitala.

Do tego wypadku doszło dzisiaj przed godz.10 w m. Niedrzwica Duża za wiaduktem.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 56-latek kierując samochodem ciężarowym marki Scania jadąc w kierunku Lublina najechał na tył samochodu marki Fiat. Następnie fiat zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z renault. W następstwie tego renault przemieściło się i uderzyło w samochód marki Hyundai, który próbował włączyć się do ruchu z drogi podporządkowanej.

W wyniku tego wypadku w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala 34-latek kierujący fiatem. Do szpitala trafił także 48-latek kierujący samochodem marki Renault.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia. Droga krajowa nr 19 została zablokowana. Zorganizowano objazdy.

Powiązane
Scroll to Top