Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-19 w miejscowości Białka, gm. Radzyń Podlaski. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym marki fiat zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. W wyniku wypadku kierujący fiatem zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 19, w miejscowości Białka gm. Radzyń Podlaski. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto, 37-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost po koła samochodu ciężarowego marki Scania którego kierowcą był 35-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego.

W wyniku wypadku na miejscu zginał kierujący osobówką. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że kierujący ciężarówka był trzeźwy. Droga krajowa zablokowana była do późnych godzin wieczornych, a ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Powiązane
Scroll to Top